Viktigaste av allt är den mänskliga kontakten och samarbetet mellan beställare och leverantör, vi gör det tillsammans. Här är människorna som hjälper dig.

Peter Bengtsson
VD

peter@msiel.se
Tel: 0141-25 25 01
Jörgen Larsson
Arbetsledare Askersund

jorgen@msiel.se
Tel: 0583-49 99 51
Marie Trygg
Växel/Lön

marie@msiel.se
Tel: 0141-25 25 08
Jerker Eriksson
Projektering

jerker@msiel.se
Tel: 0141-25 25 02
Mattias Hägglund
Arbetsledare Askersund

mattias@msiel.se
Tel: 0583-49 99 52
Mikael Tiedman
Arbetsledare Motala

micke@msiel.se
Tel: 0141-25 25 03
Niclas Thörnström
Arbetsledare Vadstena

niclas@msiel.se
Tel: 0143-17 07 11
Magnus Fransson
Arbetsledare Motala

magnus@msiel.se
Tel: 0141-25 25 04
Anneli Cederberg
Ekonomi

anneli@msiel.se
Tel: 0141-25 25 06
Jonas Gustavsson
Arbetsledare Motala

jonas@msiel.se
Tel: 0141-25 25 05
Elisabeth Wernersson
Växel/Administration

elisabeth@msiel.se
Tel: 0141-25 25 07